• При наведении, подчеркивание пропадает

  • При наведении, подчеркивание пропадает

  • Simple Item 4

  • 1
  • 2
  • 3

Дирофіляріоз

  • Автор: aybolit

 

 

Дирофіляріоз

IMG-9e369badd335675919ac16e6dc6bd4ab-V

    Зараження паразитами постійно загрожує собакам різного віку, особливо коли умови навколишнього середовища сприятливі для паразитів і їх переносників. Найчастіше, влітку, у водойм - докучливі, дрібні переносники - комарі і москіти - поширюють таке захворювання як дирофіляріоз. Разом з тим у вологих теплих приміщеннях, оптимальних для розмноження деяких видів комарів, зараження можливе протягом всього року.

     Дирофіляріоз - це паразитарне захворювання, загальне для людини і тварин. Його збудник здатний жити в організмі господаря 2-3 роки. Існують два найбільш поширених виду дірофілярій - Dirofillaria repens і Dirofilaria immitis. У Dirofillaria repens дорослі гельмінти паразитують під шкірою, в Dirofilaria immitis дорослі особини локалізуються в серці.

     Протягом 10-28 днів після зараження з мікрофілярій розвиваються личинки, які в залежності від виду збудника мігрують під шкіру або в серце, де потім розвиваються дорослі особини. Статевозрілі гельмінти розмножуються, виділяючи в кровоносне русло мікрофілярії.

     На початкових етапах ураження обома видами дірофілярій клінічні ознаки можуть бути відсутніми. Симптоми захворювання можуть бути відсутні навіть протягом декількох років.

     При зараженні D. Repens відзначається - загальна слабкість, поява на шкірі здуття, вузликів, наповнених гноєм і личинками дірофілярій. При зараженні D. Immitis - частими симптомами є: кашель, який посилюється в процесі або після фізичних навантажень, серцева і дихальна недостатність, загальна слабкість організму, порушення функцій внутрішніх органів - серця, нирок, печінки, набряк легенів, асцит, параліч кінцівок, неврологічні порушення.

     Незважаючи на високу небезпеку, хворобу можна легко профілактувати шляхом захисту від комарів (фумігатори, краплі, нашийники) під час їх літа або дачею пероральних препаратів за два місяці до початку комариного літа.

     Наголошуємо, що Вам не варто побоюватися своїх пухнастих друзів, адже передача хвороби людині відбувається тільки через комариний укус.

     Бережіть себе, свою сім'ю і домашніх улюбленців, а ми Вам у цьому допоможемо!

     Автор: Надточей Олена Анатоліївна

     З повагою до Вас і любов'ю до тварин, ветеринарна клініка «Айболит»

     Звертайтеся за адресою: вул. Київська, 86

+38 (067) 234 12 39 – Telegram
+38 (067) 234 11 96 – Viber
Facebook - aybolyt.vn
Instagram – aybolyt.vn

шаблоны joomla

Новини


Чіпування

27 Октябрь 2020

 

Дирофіляріоз

08 Октябрь 2020

 

Пародонтоз

15 Сентябрь 2020

 

Сечокам'яна хвороба

02 Сентябрь 2020

 

maxresdefault

maxresdefault