• При наведении, подчеркивание пропадает

  • При наведении, подчеркивание пропадает

  • Simple Item 4

  • 1
  • 2
  • 3

Дегельмінтизація

  • Автор: aybolit

 

 

Дегельмінтизація

зображення viber 2020-06-16 11-39-16

    Тварини на Землі живуть всюди: в наземно-повітряному просторі, водному середовищі, грунті, а також в організмах інших живих істот. Вплив одних організмів на інші може бути як позитивний, так і негативний.
    Сьогодні ми поговоримо про негативний вплив, а саме про паразитизм. Паразитизм - явище, коли організм одного виду використовує організм іншого виду як тимчасове або ж постійне середовище існування і джерело живлення. Ми зупинимо свою увагу на ендопаразитах - гельмінти, заразитися якими наші улюбленці можуть навіть якщо не будуть вживати сире м'яса і виходити на вулицю, адже забезпечити тваринам абсолютно стерильні умови утримання неможливо. Варто також пам'ятати, що гельмінти являються загальними паразитами для тварин і людей, тобто, якщо Ваш улюбленець захворіє гельмінтозами, то і ви опинитеся в зоні ризику.

    Саме тому щоквартальна дегельмінтизація обов'язкова для всіх м'ясоїдних тварин. Ця проста процедура вбереже вашого улюбленця від шкідливого впливу паразитів на організм, а це:

- механічна дія (гельмінти своїми органами прикріплення - гачками і присосками - пошкоджують слизову оболонку внутрішніх органів господаря, подібні пошкодження так само викликає міграція личинок);
- алергічна дія (виділення паразитами чужорідних білків, що вступають в конфлікт з білками господаря);
- токсична дія (виділення паразитами продуктів життєдіяльності, які отруюють організм господаря);
- трофічна дія (паразити поглинають поживні речовини, потрібні тілу господаря для нормального функціонування).
- інокуляторна дія (паразити здатні додатково заражати організм господаря патогенною мікрофлорою).
    Після ознайомлення з наслідками гельмінтозів, чи не погодитеся ви, що вплив антигельмінтних препаратів на організм значне безпечніше?
    Однак як розібратися у величезному ринку проти паразитарних засобів і вибрати найкращий для свого улюбленця? Наші фахівці з радістю прийдуть Вам на допомогу, підберуть препарат в залежності від виду, віку, ваги і фізіологічних потреб тварини. Крім того, кожен препарат з представлених в нашій клініці був ретельно перевірений часом і практикою.
    Захистіть свою родину і своїх пухнастиків від гельмінтозів, не нехтуйте дегельмінтизацією і пам'ятайте, що ви у відповіді за тих, кого приручили.

    Здоров'я Вам і Вашим улюбленцям!
З повагою до Вас і любов'ю до тварин, ветеринарна клініка «Айболит».
Звертайтеся за адресою: вул. Київська, 86.

     +38 (067) 234 12 39 - Telegram
     +38 (067) 234 11 96 - Viber

 

шаблоны joomla

Новини


Чіпування

27 Октябрь 2020

 

Дирофіляріоз

08 Октябрь 2020

 

Пародонтоз

15 Сентябрь 2020

 

Сечокам'яна хвороба

02 Сентябрь 2020

 

maxresdefault

maxresdefault