• При наведении, подчеркивание пропадает

  • При наведении, подчеркивание пропадает

  • Simple Item 4

  • 1
  • 2
  • 3

Сечокам'яна хвороба

  • Автор: aybolit

 

 

Сечокам'яна хвороба

зображення viber 2020-07-14 10-40-37

     Одним з найбільш поширених захворювань кішок і собак є сечокам'яна хвороба.

     Вона характеризується порушенням обміну речовин в організмі, супроводжується утворенням і відкладенням сечових каменів, які можуть локалізуватися в нирках, сечоводах, сечовому міхурі та сечівнику.

     Незважаючи на те, що дане захворювання загальне для собак і кішок, останні хворіють частіше, причому кішки, через особливості будови уретри не виявляють клінічних симптомів.

     Причин виникнення сечокам'яної хвороби безліч. На це захворювання впливає ряд факторів: годування, порушення функцій нирок, дисбаланс макро- і мікроелементів, генетична схильність, анатомічні особливості тварини, аномалії сечовидільної системи, різні інфекції, травми.

     Значний вплив на літогенез має рН сечі. У нормі сеча хижаків - кисла. Зміна даного показника при виявленні симптомів уролітіазу має діагностичне значення, оскільки при кислому рН утворюються кристали, які не є розчинними, а при лужному - розчинні, і тому призначається відповідна дієта.

     Запідозрити уролітіаз можливо виходячи з ряду характерних симптомів: надмірні потуги або часте сечовипускання невеликими порціями, надмірне хвилювання, млявість, відмова від корму, сечовипускання в незвичайних місцях, часте вилизування отвори уретри і зміна забарвлення сечі.

     Якщо Ви помітили у Вашого улюбленця один або декілька з написаних симптомів - зверніться в нашу клініку і ми зробимо всі необхідні аналізи на основі яких надамо Вам консультацію, призначимо лікування і при необхідності проведемо хірургічне втручання.

     З повагою до Вас і любов'ю до тварин, ветеринарна клініка «Айболит».

Автор: Післар Ніка Володимирівна

   Звертайтеся за адресою: м. Вінниця вул. Київська, 86.

+38 (067) 234 12 39 – Telegram Instagram : aybolyt.vn
+38 (067) 234 11 96 – Viber Facebook : aybolyt.vn 

шаблоны joomla

Новини


Чіпування

27 Октябрь 2020

 

Дирофіляріоз

08 Октябрь 2020

 

Пародонтоз

15 Сентябрь 2020

 

Сечокам'яна хвороба

02 Сентябрь 2020

 

maxresdefault

maxresdefault